x

Hlavní navigace

en cz Úvod O nás Akce Fotogalerie Kontakt Merch

Akce

Kromě pravidelných zkoušek ve středu pořádáme také následující akce.

Víkendovka

Vždy před koncertem máme víkendové soustředění, kde dolaďujeme všechno potřebné na koncert. Víkendovka před Vánočním koncertem mívá formu pouze celodenní sobotní zkoušky. Před letním koncertem jezdíme většinou na celý víkend mimo Prahu. Máme tak více času na to užít si společnou zábavu.

Koncert

V prosinci před Vánocemi a na začátku června pořádáme koncert, kde předvádíme to, co jsme se společně naučili. Na koncertě hrajeme s kapelou, do které se mohou studenti zapojit. Koncert ovšem není jen o hudbě. Máme i taneční skupinu, která se Vám na koncertě také předvede. Informace o koncertech uveřejňujeme na naší Facebook stránce.

Letní kemp

Každý rok v červenci pořádáme English Fusion kemp. Každý účastník si může vybrat, zda ho více zajímá angličtina nebo hudba a v tom se přes týden zdokonalit. Angličtinu učí rodilí mluvčí. Hudební část se skládá ze zkoušek pěveckého sboru a hudebních workshopů, na kterých se účastníci učí na nějaký hudební nástroj. Veškeré informace o kempu jsou uveřejňovány na adrese ecamp.cb6.cz

Connector

Každý pátek od 18:30 se na Evropské 88 schází skupina mladých ve věku 14-26 let. Hrají se společně hry, zpívají se křesťanské písně, máme společné zamyšlení na nějaké křesťanské téma a nechybí ani volná zábava. Více se můžeš dozvědět na Facebook stránce Connectoru.